Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Bilginin aranılan, peşinden koşulan, uğruna zahmetler çekilerek ulaşılan bir şey olmaktan çıkıp binlerce farklı söylem, metot ve birikim ile kirlilik haline geldiği bir zamanda yaşıyoruz. Her sabah kalktığımızda televizyonlar, radyolar, gazeteler, kitaplar, dergiler, broşürler, billboardlar, internet sayfaları, forum sayfaları, sosyal medya hesapları vesaire ile binlerce bilginin üzerimize akın ettiği bir zamanda yaşıyoruz. Bu zamanın en büyük sıkıntısı ise bilgiye erişmek onu bulmak değil binlerce bilgi yığını arasında işimize yarayacak bilgiye erişebilmek ve binlerce bilgi kirliliği arasında doğru olanı bulabilmek olmaktadır.

Herhangi bir konuda bir araştırma içerisine girdiğimizde her baktığımız yerde konumuz ile alakalı yalan, yanlış, eksik binlerce bilginin kirliliği altında hangisine inanacağımızı bilemeden kendimizi kaybettiğimiz anları sık yaşar olduk.

Amacımız kendi işimiz olan eğitimle ile ilgili birer eğitimci olarak en doğru bilgileri sade ve öz olarak okuyucularımıza sunmak, eğitimle alakalı en çok araştırılan, merak edilen konularda halkımızı aydınlatmak olacaktır.

Bu sitenin içeriğini üç başlık altında toplayacağız. Hızla gelişen ve değişen çağımızın eğitimde teknolojik, bilimsel gelişmelerinin yer aldığı Eğitim Teknolojileri bölümü. Bu kadar hızlı değişen çağın getirileri ve götürüleri altında ezilen insan ruhunun halleri , çeşitli  hastalıklar ve bunların tedavileri hususunda bilgilerin yer aldığı , eğitimde rehberlik hizmetleri .Ve rehberlik servisi çalışanlarının faydalanabileceği Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü. Eğitim ile alakalı güncel değişiklik ve duyuruların yer aldığı Güncel Eğitim bölümü bulunacaktır.

*Sayfamızda sunulan bilgilerde bir yanlışlık olma ihtimali her ne kadar düşükte olsa böyle bir şüpheniz olması durumunda bizlere ulaşarak kaynak isteyebilir veya kaynak sunarak daha doğru bilgilerin sunulmasına katkıda bulunabilirsiniz.

*Sayfamızda yer alacak olan bilgiler ile kendi kişisel gelişiminize katkıda bulunabileceğiniz alanlar olduğu gibi insan ruhunun kırılganlığı ve hastalıkları gibi konularda yardım almanız gereken konularda konu ile ilgili bir uzmandan birebir yardım almanızı tavsiye ederiz.

*Sayfamızda yasalara ve ahlaka muhayyer herhangi bir konu ve paylaşım olmayacağını taahhüt eder böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda bizlerle iletişime geçerek uyarıda bulunabileceğiniz konusunda sizleri aydınlatmak isteriz.

VİZYONUMUZ

Sayfamız 19.03.2019 tarihi itibari ile hizmet vermeye başlamış olup faydalı olabilmek ve doğru bilgi sunabilmek temel ilkesini baz alarak hizmetlerine devam edecektir.

Hedefimiz kendi alanında adından söz ettiren herkesin faydalanabileceği, bilgi kirliliğine sebep olan yalan, yanlış ve eksik bilgilerin olmadığı, ahlaki yasalara bağlı bir site olabilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest